Besturen E.T.


Voormalig Afdelingsbesturen

Afkortingen
VZ - Voorzitter
SR - Secretaris
PM - Penningmeester
VV - Vicevoorzitter
AB - Algemeen Bestuurslid

Bestuur Kamminga (2018)

September 2017 - September 2018
VZ: Jelte Kamminga
SR: Tiro Schepers
PM: Jorn Lok
VV Politiek: Bart van Gijn
AB Opleiding & Organisatie: Jochem Dix
AB Promotie & Ledenwerving: Jeroen Toet

Bestuur Veldhuis (2017)

September 2016 - September 2017
VZ: Max Veldhuis
SR: Joris Gelmers
PM: Jorn Lok
VV Politiek, Opleiding & Organisatie: Jelte Kamminga
AB Promotie & Ledenwerving: Stijn Horlings

Bestuur Arendsen (2016)

September 2015 - September 2016
VZ: Jitse Arendsen
SR: Joppe Hamelijnck
PM: Paul Reesink
VV Politiek, Vorming, Scholing en Organisatie: Anke Nijenhuis

AB Promotie & Ledenwerving: Bram Wieringa

Bestuur Mulder (2015)

September 2014 - September 2015
VZ: Elke Mulder
SR: Claasje Beyen
PM: Demi Rothof
VV Politiek, Vorming, Scholing en Organisatie: Dennis Neven

AB Promotie & Ledenwerving: Mitchel Robben

Bestuur Van Elk II (2014)
Februari 2014 - September 2014
VZ: Sjoerd van Elk
SR: Martijn Lier
PM: Marlot Zeldenrust
AB Organisatie: Nick Hubers
AB Politiek, Vorming & Scholing: Mart Vrieze
AB Promotie & Ledenwerving: Elke Mulder

Bestuur Van Elk I (2013-2014)
December 2013 - Februari 2014
VZ: Sjoerd van Elk
SR: Martijn Lier
PM: Marlot Zeldenrust
VV Promotie & Ledenwerving: Ben Meelkop
AB Organisatie: Nick Hubers
AB Politiek, Vorming & Scholing: Mart Vrieze

Bestuur Lier (2013)
November 2013 - December 2013
VZ a.i.: Martijn Lier
SR: Martijn Lier
PM: Marlot Zeldenrust
AB Politiek, Vorming & Scholing: Mart Vrieze
AB Promotie & Ledenwerving: Ben Meelkop

Bestuur Van Ommen (2013)
Oktober 2013 - November 2013
VZ a.i.: Maaike van Ommen
SR: Martijn Lier
PM: Marlot Zeldenrust
VV Organisatie: Maaike van Ommen
AB Politiek, Vorming & Scholing: Mart Vrieze
AB Promotie & Ledenwerving: Ben Meelkop

Bestuur Neutgens III (2012-2013)
VZ: Marijke Neutgens
SR: Tom Hutten
PM: Maaike van Ommen
VV Organisatie en Promotie & Ledenwerving: Holger Rodoe*
AB Politiek, Vorming & Scholing: Brandon Pouw

* Opvolger van Simone van Beek.

Bestuur Neutgens II (2011-2012)
VZ: Marijke Neutgens
SR: Christiaan Kwint
PM: Sjoerd van Elk
VV Vorming & Scholing: Silvio Erkens

Bestuur Neutgens I (2010-2011)
VZ: Marijke Neutgens
SR: Paul Vledder
PM: Niels Wenting
VV: Maarten Wolff
AB Organisatie: Marc Thewissen

Vanaf 3 juni 2011:
VZ: Marijke Neutgens
VV & SR: Maarten Wolff
PM: Marc Thewissen

Bestuur Wenting (2009-2010)
VZ: Niels Wenting
SR: Derk Christiaans
PM: Nick Derks
VV Informele Activiteiten: Dirk Pieterse
AB Arnhem: Maarten Liesker
AB Promotie & Ledenwerving: Thijs Ticheler

Bestuur Bullens (2008-2009)
VZ: Marie-Anna Bullens
SR: Vivianne Vermeulen
PM: Stefan Everts
VV Organisatie: Suzanne Kloeg
AB Promotie & Ledenverving: Lowieke Kateman

Bestuur Kateman (2007-2008)
VZ: Lowieke Kateman
SR: Marijke Neutgens
PM: Kevin Hulsman
VV Organisatie: Suzanne Kloeg
AB Promotie & Ledenwerving: Alexandra Kraaijenbrink

Bestuur Kuijpers (2006-2007)
VZ: Marloes Kuijpers
SR: Marie-Anna Bullens
PM: Roel Grandia
AB Promotie & Ledenwerving: Thijs van Tol

Bestuur Wellen (2005-2006)
VZ: Thomas Wellen
SR: Marloes Kuijpers
PM: Niels Faassen
VV: Gersom Smit
AB Promotie & Ledenwerving: Christiane Buys

Bestuur Huliselan (2004-2005)
VZ: Patrick Huliselan
SR: Chrissie Hendriks
PM: Niels Faassen
VV: Frederik Peters
AB Promotie & Ledenwerving: Ruud Dekker

Bestuur Groothuis (2003-2004)
VZ: Bart Groothuis
SR: Rik Loymans
PM: Tilleke Brand

Bestuur De Kleermaeker (2004)
VZ: Martijn de Kleermaeker
SR: Saskia Heffener
PM: Vincent Mazairac
VV: Robert Kamphuis
AB: Patrick Huliselan

Bestuur Huyts (1995-1996)
VZ: Brian Huyts
SR: Bart Broertjes
PM: Dennis Boerboom
VV Organisatie: Maaike van den Bosch
VV Politiek: Casper van der Horst
AB: Xavier Geerdink

Bestuur Maes (1994-1995)
VZ: Nicole Maes
SR: Xavier Geerdink
PM: Dirk van der Plas
VV Organisatie: Brian Huyts
VV Politiek: Casper van der Horst

Bestuur Maes (1994)
VZ: Nicole Maes
SR: Xavier Geerdink
PM: Tim Aelen
VV Politiek: Brian Huyts
VV Organisatie: Michael de Weerdt

Bestuur De Haan (1992)
VZ: Michiel de Haan
SR: Cecilia KuhuwaÎl
SR Public Relations: Yvonne de Baay 
PM: DaniÎl Hermsen
VV Politiek: Rob Noordman

Bestuur De Haan (1991)
VZ: Michiel de Haan
SR: Daniel Hermsen
SR Public Relations: Yvonne de Baay
PM: Daniel Hermsen
VV Politiek: Michiel de Haan
VV Organisatie: Paul Adriaanse
Coördinator Communicatie: Paul Adriaanse

Bestuur Muhren (1990)
VZ: Bert Muhren
PM: Emile Goosens
AB: Marcel Popma

Bestuur Popma (1988-1989)
VZ a.i.: Marcel Popma
SR: Marcel Popma
PM. Emile Goossen
VV Politiek a.i.: Gregor Le Jeune
VV Organisatie a.i.: Bert Muhren
Redacteur: René Vossebeld

Bestuur Van Ginkel (1987)
VZ: Richard van Ginkel
SR. Eugenie van der Kun
PM: Jeroen Kleinman
VV Organisatie: Paul van Brakel
VV Politiek: Mark Perriens
AB: Michiel Remers

Bestuur Derksen (1985)
VZ: Wilfried Derksen
SR: Karen Verkerk
PM: Jos Hekking
VV Politiek: Christiane de Waele
VV Organisatie: Esther Appels

Bestuur Andriese (1983-1984)
VZ a.i.: Foppe Andriese
SR: Astrid Paanakker
PM: Hans Litjens
VV Politiek: Foppe Amdiesse
VV Organisatie: Frank Meijer
AB: Frederic Moorman van Kappen
AB: Esther Appels
AB: Rene de Baay

Bestuur Lenaars (1983)
VZ: Eli Lenaars
SR. Astrid Paanakker
PM: Hans Litjens
VV Politiek: Foppe Amdiesse
VV Organisatie: Frank Meijer
AB: Frederic Moorman van Kappen
AB: Esther Appels
AB: Rene de Baay

Bestuur Lenaars (1983)
VZ: Eli Lenaars
SR. Annemieke Schutte
PM: Hans Litjens
VV Politiek: Foppe Amdiesse
AB: Frederic Moorman van Kappen

Bestuur Lenaars (1983)
VZ: Eli Lenaars
SR. Astrid Paanakker
PM: Hans Litjens
VV Politiek: Foppe Amdiesse
VV Organisatie: Ingid Meulendijks
AB: Frederic Moorman van Kappen

Bestuur Lenaars (1982)
VZ: Eli Lenaars
SR: Astrid Paanakker
PM: Hans Litjes
VV Politiek: Foppe Andriesse
VV Organisatie: Ingrid Meulendijks
AB: Frederik Moorman van Kappen

Bestuur Scholte (1982)
VZ: Rob Scholte
SR. Ingrid Meulendijks
PM: Hans Litjens
AB: Eli Leenaars

Bestuur Scholte (1979-1980)
VZ: Rob Scholte
PM: Jan van Luijk
VV: Paul Vanderbroeck

Bestuur Kramer (1976)
VZ: Marcel Kramer
SR: Monique Bouman
PM: Norbert Klein