Besturen e.t.

Bestuur Torn I (21 juni 2017 - 20 juni 2018)

Voorzitter: Robbert-Jan Torn

Vicevoorzitter organisatie: Jochem Stoeten

Secretaris: Jaric Wiegman

Penningmeester: Geanonimiseerd

 

Bestuur Boers I (23 juni 2016 - 21 juni 2017)

Voorzitter: Mitchell Boers (vicevoorzitter vanaf 12 april 2017)

Secretaris: Dorus Dijkstra

Penningmeester: Tim Brinkman

Vicevoorzitter: Ronnie Cattier (voorzitter vanaf 12 april 2017)

 

Bestuur Vroom II (28 september 2015 - 23 juni 2016)

Voorzitter: Nina Sophie Vroom

Secretaris: Naomi Colvoort

Penningmeester: Ronnie Cattier

Vicevoorzitter: Mitchell Boers

Algemeen Bestuurslid Promotie: Linde Berkhout

 

Bestuur Vroom I (12 maart 2015 - 28 september 2015)

Voorzitter: Nina Sophie Vroom

Secretaris: Mitchell Boers

Penningmeester: Boy Oude Velthuis

Algemeen Bestuurslid Organisatie: Linde Berkhout

 

Bestuur Van der Pol II (24 september 2014 - 12 maart 2015) 

Voorzitter: Marit van der Pol

Secretaris: Floris van Zijp

Penningmeester: Bart de Jong

Vicevoorzitter: Reinier Geerligs

 

Bestuur Van der Pol I (7 november 2013 - 24 september 2014) 

Voorzitter: Marit van der Pol

Secretaris: Floris van Zijp

Penningmeester: Jos Kosters

Vicevoorzitter: Reinier Geerligs

Algemeen Bestuurslid Organisatie, Promotie & Ledenwerving: Bart de Jong

 

Bestuur Fiechter II (3 april 2013 - 7 november 2013)

Voorzitter: Onno Fiechter

Secretaris: Bas Donkers

Penningmeester: Matthijs Baas

Vicevoorzitter: Anne Oude Avenhuis

Algemeen Bestuurslid Politiek: Rens Weustink

 

Bestuur Fiechter I (17 oktober 2012 - 3 april 2013)

Voorzitter: Onno Fiechter

Secretaris: Tim Bijer

Penningmeester: Matthijs Baas

Vicevoorzitter: Anne Oude Avenhuis

Algemeen Bestuurslid Politiek: Rens Weustink

Algemeen Bestuuslid Organisatie: Bas Donkers

Algemeen Bestuurslid Promotie & Ledenwerving: Anne van Lijssel

Algemeen Bestuurslid Vorming & Scholing: Martijn Slaghuis

 

Bestuur Geurts I (1 oktober 2011 - 17 oktober 2012)

Voorzitter: Luuk Geurts

Secretaris: Onno Fiechter

Penningmeester: Martijn Slaghuis

Vicevoorzitter: Anne Oude Avenhuis

 

Bestuur Hinsenveld I (21 oktober 2010 - 1 oktober 2011)

Voorzitter: Niek Hinsenveld

Secretaris: Jakob Hummelen

Penningmeester: Freek Deunk

Vicevoorzitter: Wouter Koet

 

Bestuur Van der Wees I (19 november 2009 - 21 oktober 2010)

Voorzitter: Bernard van der Wees

Secretaris: Sophie Diepemaat

Penningmeester: Stefano Langendijk

Vicevoorzitter: Jan Willem Foppen

Algemeen Bestuurslid Vorming & Scholing en Promotie & Ledenwerving: Maarten Wolff

Algemeen Bestuurslid Organisatie: Adrian Proos

 

Bestuur Maathuis I (10 juli 2009 - 19 november 2009)

Voorzitter: Arjen Maathuis

Secretaris: Sophie Diepemaat

Penningmeester: Reinier Geerligs

Algemeen bestuurslid Politiek: Anne Lenferink

 

Bestuur Riezebos II (13 november 2008 - 10 juli 2009)

Voorzitter: Peter Riezebos

Secretaris: Arjen Maathuis

Penningmeester: Jan Willem Foppen

Vicevoorzitter: Reinier Geerligs

Algemeen Bestuurslid Politiek: Anne Lenferink

 

Bestuur Riezebos I (21 december 2007 - 13 november 2008)

Voorzitter: Peter Riezebos

Secretaris: Robert Kuilman

Penningmeester: Reinier Geerligs

Vicevoorzitter: Ives van Neck

Algemeen Bestuurslid Promotie & Ledenwerving: Jasper Visser

 

Bestuur Lock I (15 september 2006 - 21 december 2007)

Voorzitter: Krijn Lock

Secretaris: Arjen Maathuis

Penningmeester: Taco Potze

Vicevoorzitter: Jeroen Diepemaat

Algemeen Bestuurslid Promotie & Ledenwerving: Marten Becker

 

Bestuur Van Ravenswaaij I (29 januari 2006 - 15 september 2006)

Voorzitter: Lonneke van Ravenswaaij

Secretaris: Casper Roex

Penningmeester: Bram Elfrink

Vicevoorzitter: Jeroen Diepemaat

Algemeen bestuurslid Vorming & Scholing: Niels de Boer