Besturen e.t.

Bestuur Knippels 2017/2018

Voorzitter - H.G.C. Knippels (vanaf 11 september 2017)

Vicevoorzitter - W. van Steenberge (tot 22 mei 2018)

                                J. Rozenboom (vanaf 22 mei 2018)

Secretaris - J. Rozenboom (vanaf 11 september 2017)

Penningmeester - B. van Midde (vanaf 11 september 2017)

Algemeen Bestuurslid Politiek - W. van Steenberge (tot 22 mei 2018)

Algemeen Bestuurslid Organisatie - S. van der Hoeven (vanaf 11 september 2017)

Algemeen Bestuurslid Promotie & Ledenwerving - J. van Schoonhoven (vanaf 12 maart 2018)

Afbeelding kan het volgende bevatten: 6 mensen, lachende mensen, buiten

(v.l.n.r. S. van der Hoeven, W. van Steenberge, H.G.C. Knippels, J. Rozenboom, B. van Midde)

 

Bestuur Smit/Loock 2016/2017

Voorzitter -   J.B.J. Loock (vanaf 17 oktober 2016)
                         J.M. Smit (tot 17 oktober 2016)

Vicevoorzitter en Penningmeester - H.G.C. Knippels (vanaf 12 december 2016)

Secretaris - A.P. Koomen (vanaf 12 december 2016)
                       E.B. Mangoensoewito (tot 17 oktober 2016)

Penningmeester en Algemeen Bestuurslid Politiek - H.G.C. Knippels (tot 12 december 2016)

Algemeen Bestuurslid Politiek - W.E.M. Van Steenberge (vanaf 12 december 2016)

Algemeen Bestuurslid Organisatie - J.B.J. Loock (tot 17 oktober 2016)
                                                                    L.J.C.M. van der Ven (vanaf 12 december 2016)

Algemeen Bestuurslid Promotie & Ledenwerving - A.P. Koomen (tot 12 december 2016)
                                                                                                B. van den Bosch (vanaf 12 december 2016)

Afbeelding kan het volgende bevatten: 6 mensen, lachende mensen, staande mensen en pak

(v.l.n.r. J.B.J. Loock, B. van den Bosch, L.J.C.M. van der Ven, A.P. Koomen, W.E.M. Van Steenberge, H.G.C. Knippels)

 

Bestuur Van Gilse 2015/2016

Voorzitter​ - J.C.A.M. van Gilse
Secretaris ​- M. Boots
​Penningmeester ​- R. Repko (tot 19 oktober 2015)
                                   E.B. Mangoensoewito (vanaf 19 oktober 2015)
​Vicevoorzitter Organisatie​ - J.M. Smit
Algemeen Bestuurslid Promotie & Ledenwerving ​- T.A.A. Meerding

(v.l.n.r. Esmee Mangoensoewito, Jasper Smit, Juliëtte van Gilse, Maarten Boots, Tess Meerding)

 

Bestuur Van Run/Van Emst 2014/2015

Voorzitter- T.B. (Tess) van Emst (vanaf 11 mei 2015)

                      R.L. (Roy) van Run (tot 11 mei 2015)

Secretaris - J.C.A.M. (Juliëtte) van Gilse (vanaf 11 mei 2015)

                      T.B. (Tess) van Emst (tot 11 mei 2015)

Penningmeester - J. (Job) van Ommen (vanaf 15 december 2014)

                                  M. (Marijn de Pagter (van 10 november tot 15 december) ad interim.

                                  B. (Bart) de Kort (van 15 september tot 10 november)

Algemeen Bestuurslid Politiek - T. (Thomas) Schouten (vanaf 11 mei 2015)

Algemeen Bestuurslid Organisatie - S.R.M. (Sven) Koenen (tot 11 mei 2015)

Algemeen Bestuurslid Promotie en Ledenwerving - L.M. (Lisa) Kappetijn

(v.l.n.r. Thomas Schouten, Juliëtte van Gilse, Tess van Emst, Job van Ommen, Lisa Kappetijn)

 

Bestuur Van Mourik 2013/2014

Voorzitter- J. (Jim) van Mourik

Secretaris - J.P.E. (Jasper) van Hilten

Penningmeester - B. (Bart) de Kort

Algemeen Bestuurslid Organisatie - R.L. (Roy) van Run

Algemeen Bestuurslid Promotie en Ledenwerving - T.B. (Tess) van Emst

(v.l.n.r. Roy van Run, Jasper van Hilten, Jim van Mourik, Bart de Kort, Tess van Emst)

 

Bestuur Nederend 2012/2013

Voorzitter - R. (Rick) Nederend

Secretaris - B.L. (Biddy) Buijs 

Penningmeester - S.M.J. (Saskia) Kriesels

Vicevoorzitter Organisatie - J. (Jim) van Mourik

Algemeen Bestuurslid Politiek - J.P.E. (Jasper) van Hilten

Algemeen Bestuurslid Promotie en Ledenwerving - J. (Jorinde) van Dijk                                                

(v.l.n.r. Biddy Buijs, Jim van Mourik, Rick Nederend, Saskia Kriesels, Jasper van Hilten, Jorinde van Dijk)

                               

 

Bestuur De Pagter 2011/2012

Voorzitter - M. (Marijn) de Pagter

Secretaris - R. (Rick) Nederend

Penningmeester - J.(Jerrold) Krijgsman

Vicevoorziter Politiek - E.P.A. (Emiel) Klaphake

Algemeen Bestuurslid Organisatie - T. (Tom) Leijte

Algemeen Bestuurslid Promotie en Ledenwerving - Q.M. (Queeny) Rajkowski

(v.l.n.r. Jerrold Krijgsman, Tom Leijte, Queeny Rajkowski, Emiel Klaphake, Marijn de Pagter, Rick Nederend)

 

 

Bestuur Kuipers 2010/2011

Voorzitter - J.G.N. (Jorik) Kuipers

Secretaris - G.C.J. (Renske) de Lange

Penningmeester - M. (Marijn) de Pagter

Vice-voorzitter Politiek - D.J. (Dave) Boomkens

Vice-voorzitter Organisatie - E.P.A. (Emiel) Klaphake*

Algemeen Bestuurslid Promotie en Ledenwerving - T. (Tomas) Kok

(v.l.n.r. Dave Boomkens, Renske de Lange, Jorik Kuipers, Marijn de Pagter, Tomas Kok)

*Emiel Klaphake ontbreekt op deze foto

 

 

Bestuur Loef 2009/2010

Voorzitter - C.J. (Coen) Loef

Secretaris - T. (Tim) in 't Veld

Penningmeester - T.G. (Tim) Lutters

Vice-voorzitter Politiek - T. (Tim) Lorijn

Vice-voorzitter Organisatie - F. (Fadiar) Hemmen

Algemeen Bestuurslid Promotie en Ledenwerving - T. (Tomas) Kok

(v.l.n.r. Tomas Kok, Tim Lorijn, Tim in 't Veld, Coen Loef, Fadiar Hemmen, Tim Lutters)

 

 

Bestuur Jongma 2008/2009

Voorzitter - P.K. (Peter) Jongma

Secretaris - T.P. (Thomas Peter) Klostermann

Penningmeester - C.J. (Coen) Loef

Vice-voorzitter Politiek - F. (Frank) Kuipers

Vice-voorzitter Organisatie - W. (Willem) Bos

Algemeen Bestuurslid Promotie en ledenwerving - J. (Janneke) Aelen

(v.l.n.r. Thomas Peter Klostermann, Janneke Aelen, Willem Bos, Peter Jongma, Frank Kuipers, Coen Loef)

 

 

Bestuur Willems 2007/2008

Voorzitter - R.S. (Ralf) Willems

Secretaris - M. (Marleen) Heesen (tot 1 december 2007) -

M.L. (Maaike Louise) Kester (vanaf 1 december 2007)

Penningmeester - P.K. (Peter) Jongma

Vice-voorzitter Politiek - J. (Justin) Rosing (tot 1 december 2007) -

B. (Benjamin) Livestro (vanaf 1 december 2007)

Vice-voorzitter Organisatie - R. (Romana) Burchartz (zonder portefeuille vanaf 1 april 2008)

Algemeen Bestuurslid Promotie en ledenwerving - B. (Benjamin) Livestro

(v.l.n.r. Justin Rosing, Marleen Heesen, Benjamin Livestro, Ralf Willems, Peter Jongma, Romana Burchartz)

 

Bestuur Thiessen 2007

Bestuur Van Loo 2006

Bestuur Van Munnik 2005

Bestuur Van Hasselt  2004

Bestuur Steunenberg 2003

Bestuur Willems 2003

Bestuur Van Haarst 2002

Bestuur Jansen 2001

Bestuur Aalderink 2000

Bestuur Bosch 1999

Bestuur Berghuijs II 1999

Bestuur Berghuis 1998

Bestuur Van den Broek II 1998

Bestuur Van den Broek 1997

Bestuur Greydanus 1996

Bestuur Diekstra 1995

Bestuur Jedema II 1994

Bestuur Jedema 1993